KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15549292

nr 1554 9292

Oidentifierad konstnär. Signerad, Wolkoff, Slädfärd. Olja på pannå, 20x30 cm, yttermått inklusive ram: 35x45 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 7 augusti 2023
kl 19:02:15